HooligansGame Forum

HooligansGame Forum

It is currently 24 May 2018, 6:22

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 75 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Author Message
 Post subject: Re: Glavni razgovor
PostPosted: 08 Jan 2017, 0:54 

Zasto se jednostavno ne izbaci Critical i Block ako svi kazu da se ta dva ne ''budze'' :o :o :o :o (voleo bih da znam zbog cega ne treba budziti) :ugeek: :ugeek: :geek:

Profile  

PostPosted: 08 Jan 2017, 19:09 

kuronja187 wrote:
Zasto se jednostavno ne izbaci Critical i Block ako svi kazu da se ta dva ne ''budze'' :o :o :o :o (voleo bih da znam zbog cega ne treba budziti) :ugeek: :ugeek: :geek:

Treba da se budže, ali pametno da se raspolaže to.
Na A,B,C World ja ne predlažem da se podiže Block i Critical, iz razloga jer se tu gubi na jačini, dok je D,E druga priča tu je već potrebno.
A za D,E je važan Block i Critical, jer kad ga imaš u većem PTSu dosta može izblokirati udarce na tučama i povećati ti DMG.
Moja preporuka ne povećuj Block i Critial na servere/world 1,2,3 ili ti A,B,C, za world/server D,E ti treba.
Ako imaš još neko pitanje pitaj.

Profile  

PostPosted: 16 Jan 2017, 16:59 

Sta je uradjeno sa danasnjim update-om?

Profile  

PostPosted: 16 Jan 2017, 18:16 

Izbacen santa :D haha

Profile  

PostPosted: 31 Jul 2017, 20:01 

Evo posto sam opet malo poceo da pikam, ne mogu a da ne iskazem neke svoje impresije u vezi igre.
Ima dosta toga o cemu bi se moglo diskutovati, ali mislim da je trenutno u igri najveci problem sa savezima. Znaci Lesko ako citas ovo i ako si u prici sa poljacima, zanima me razlog zasto je broj igraca u savezu 27 (DVADESETISEDAM) a broj razlicitih klubova 5(P E T) ako ste vec ubacili ove free slotove za igrace iz manjih klubova? Godinama je prica bila kada se sirio broj klubova u savezu da se to radi upravo zbog tih igraca iz manjih klubova, ali 5 razlicitih klubova? Savez sa potencijalno 7 klubova? Zar nije prica na pocetku bila da ce biti manje igraca u savezu, pa se krenulo sa 10. Kako ste krenuli od 10 igraca docicemo do 10 razlicitih klubova. Mislim da je to za jednu navijacku igricu u najmanju ruku smjesno. Volio bih da ako citas ovo napises odgovor.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 75 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

All times are UTC